Sháníte peníze?


Že taky někdy sháníte peníze? Že si jich taky někdy vyděláte jenom málo a pak vám chybí? Je s nimi trápení, to ví všichni. A trápení musí radši co nejdřív skončit. Aby se nám zase normálně žilo. Takže pracujeme, někdy až moc. A co z toho máme? Někdy jen málo. A když máme málo, musíme si někdy peníze i půjčit, aby jich bylo dost. A kdo nám pomůže? To je těžká otázka. Jak znám banky, bojím se, že často nikdo. Bankám nejde o osudy lidí. Bankám jde jenom o to, jestli dostanou peníze taky zpátky. A proto chtějí po lidech tolik záruk, že to někdo normální jako my třeba vůbec nezvládne. A pak už banky nezajímáme. A nedají nám ani vindru. Banky mají hodně peněz.

peníze EU

Ukládá si je tam spousta lidí. Ale aby nám jenom tak půjčily pár korun? To ne. Musíme být skvělí, aby nám nějaké půjčily. A musíme to dokázat. Jinak máme smůlu. Na kom banky nevydělají, toho hodí přes palubu. A že ani vám banka nepomohla? A co nebankovní společnost? U té už jste svoje štěstí zkusili? Já ano. A jestli si myslíte, že ani tam nemáte šanci, nevěřte tomu. Tam třeba dáte do zástavy nemovitost a dostanete půjčku až do 70 % její hodnoty. To podle toho, kde ta nemovitost je. A pak máte rychle hodně peněz, se kterými můžete dělat, co chcete. A že vás trápí otázka splácení tolika peněz? Nemusí. Dostanete na to hodně času. Třeba i třicet let.

peníze EU

No nezní to bezvadně? Zní. A nejen zní. To je opravdu tak. Když chcete nebankovní hypotéku, můžete jí mít. Takové nebankovní hypotéky jsou tady i pro nás úplně obyčejné lidi. Jen když máme nějaký třeba dům a nic není problém. A nebojte se, že by vás nebankovní společnost podrazila, jak se to stávalo v minulosti. To už se tady dneska nedělá. Dneska nebankovní společnosti už opravdu jenom půjčují peníze. Aby se měl každý dobře. I my, co jsme moc chudí a problematičtí na to, aby se o nás zajímaly banky.