Jak si finančně polepšit?


Podnikatelé mají, co se peněz týká, nárok jenom na to, co si sami vydělají. I kdyby vyhrožovali nebo žadonili sebevíc, obvykle se nad nimi nikdo neslituje. Na rozdíl od eráru za nimi totiž nestojí tatíček stát, a pokud se zrovna neblíží nějaké volby, nemohou podnikatelé s pomocí od politiků a ze státní kasy počítat. Naopak – jsou to oni, po kom stát za všech okolností vyžaduje nejrůznější platby.

Podnikatelé si prostě musí dost dobře vydělávat, protože nevydělají-li si peníze oni, nikdo jiný to za ně neudělá a nikdo jim nepřispěje. Podnikatelé tedy musí být pilní a zodpovědní, bez čehož to při vydělávání peněz nejde, a také musí mít vlastně i kus štěstí, přinejmenším v tom, aby jim nezavařili jejich obchodní partneři a zákazníci, na nichž příjmy závisejí.

eura mince

Ale i když jsou podnikatelé snaživí a o štěstí se říká, že si unavené sedne klidně i na vola, dochází i k tomu, že někdy soukromníkům jejich příjmy nestačí. Možná si svou prací vydělávají méně, než kolik by si potřebovali vydělávat, možná si nevydělávají vůbec nic, protože jim třeba zákazníci utečou nebo aspoň nezaplatí. A pak je jenom na podnikatelích samotných, jak svoji situaci zvládnou, kde nepostradatelné peníze seženou.

A protože peníze nerostou na stromech, nestačí, aby si vzali podnikatelé žebřík a šli si je natrhat. V takovém případě se musí ještě usilovněji pracovat a často se to neobejde ani bez podnikatelské půjčky. A která půjčka bývá pro podnikatele nejdokonalejší? Jsem přesvědčen o tom, že nebankovní hypotéka. Protože u té neodmítnou člověka jenom proto, že neoslní svými příjmy a má záznamy v registrech dlužníků.

bankovky rubly

U nebankovní hypotéky se uspěje i jenom díky tomu, že u ní dá zájemce do zástavy nemovitost. Část hodnoty takové nemovitosti se totiž následně získá rychle a snadno, s výhodným úročením a dost flexibilními podmínkami splácení. A to je snem mnoha soukromníků.