Jak zpestřit oslavu?


Každá oslava narozenin by měla být pro oslavence i pro hosty skvělým zážitkem. Jenže jak na to? Ten kdo oslavy nebo společenské akce nepořádá pravidelně bude jen těžko vědět, co se na jakou oslavu hodí. Je rozdíl když pořádáte oslavu narozenin sourozenci a nebo třeba babičce. Oslavenci by se měla podřídit celá oslava. Mělo by to být i překvapení, ale v každém případě jen příjemné. Pokud nevíte co na oslavu připravit, zeptejte se na názor ostatních. Vyhnete se tak nepříjemnostem v případě, že se netrefíte.

uhlíky dýmka

Uvolněnější oslava?
To že se slaví narozeniny přece neznamená, že se všichni sejdete u dortu, popřejete oslavenci a jdete domů. Pořádná oslava je plná zábavy, takže ideální je připravit i nějaký program. Hlavní program by měl probíhat třeba hodinu či dvě uprostřed trvání oslavy. Hosté i oslavenec se budou mít na co těšit a nikdo se nebude nudit. Zároveň je dobré všem poskytnout možnost zvolit si svůj individuální program. Kdo chce, může si povídat s ostatními, prohlížet fotky a nebo si dokonce dát třeba vodní dýmku. Ta je velice populární nejen na oslavách, ale dokonce i na svatbách.

vodní dýmka

To že dáte lidem k dispozici vodní dýmku ještě neznamená, že u ní budou sedět celý večer. Naopak je to příjemné zpestření pro ty, kdo běžně nekouří. A může to pomoct i kuřákům, kteří se nemají kde normálně zapálit. Kouř z běžných cigaret je trnem v oku mnoha lidem, a to hlavně nekuřákům, ale dokonce i nekuřáci si často dají právě vodní dýmku. Tak proč ji nedat ostatním k dispozici?

Rozhodli jste se, že uděláte kamarádům radost a připravíte jim na oslavu vodní dýmku? Nezapomeňte koupit všechno co je potřeba – od samotné dýmky až po uhlíky na vodní dýmku, bez kterých by si dýmku nedal nikdo. Jestli jste nikdy dýmku nepřipravovali, pročtěte si návod nebo se podívejte na internet. Určitě by se ale našel někdo kdo dýmku připraví