Letní koncerty

V našem městě máme park, což má každé město, ale v tom našem parku, v altánku, po celé prázdniny každou neděli probíhá nějaký koncert. Během prázdnin se jedná o osm koncertů, které se žánrově liší, a tak si můžete poslechnout jednu neděli dechovku a tu druhou třeba tvrdý rock, chybět nebudou ani lidovky nebo i náročnější jazz. Některou neděli se na pódiu objeví místní umělci, ale můžete se jít podívat i na ty slavnější, které zná celá republika. Vždy obdivuji celou organizaci. Provést správný výběr kapel není jistě lehký úkol a zajistit, aby v daný termín mohly naše město navštívit, to chce zkušenosti, které má hudební agentura.

koncert

Vzhledem k tomu, že do altánku je přivedena elektrická energie, tak s ozvučením problém není, ale jinak se musí každou neděli do parku přivést židličky a také se musí zajistit občerstvení pro návštěvníky a samozřejmě také mobilní WC. Je to spousta zařizování, které si jako návštěvník neuvědomujeme, ale pokud bude něco chybět, zkazí nám to celkový dojem z akce. Mám ráda tyhle prázdninové nedělní koncerty a ráda si poslechnu i něco, co není úplně můj hudební styl, třeba klezmer. Vždyť jsou prázdniny, je léto a procházka po parku s poslechem hudby a něčím dobrým na zub, no co více si můžu přát.

koncert

Má o vaše obec prázdninové programy? Možná letní kino, nějaký gastro festival nebo jen vesnickou pouť? Určitě ano a jsou to bezva akce, kde se pobaví nejen děti, ale i dospělí. Život ve městě nemusí být nudný, pokud si vyhledáte všechny akce, které město pořádá. Možná budete překvapení, kolik přednášek se odehrává v knihovně, kolik sportovních akcí se koná na hřišti a kolik hudebních produkcí je během roku na náměstí. Každé vedení obce se snaží, aby se občané ve městě nenudili a měli důvod se scházet ve volném čase. Vždyť kdo by chtěl sedět jen doma, to je přece nuda.