Firemní akce pod party stanem

V některých firmách to funguje tak, že se jejich majitelé snaží se svými zaměstnanci jednat férově, a pozvednout pracovní atmosféru na tzv. vyšší level. Firma se pak přiblíží spíše rodinnému podniku a může to přinášet i velmi překvapivé výsledky. V takovém prostředí se pak lidé lépe sblíží a mohou společně vycestovat na dovolenou anebo naplánovat jakási „výjezdní zasedání“, kde se v příjemnějším prostředí lépe řeší různé potíže či dokonce pracovní spory.

párty stan

Chcete-li i vy něco podobného zkusit, a vězte, že jde zejména o zlepšení důvěry a zajištění patřičné motivace, můžete pro sebe i své zaměstnance zajistit pronájem party stanu a jeho umístění na vhodném prostranství s tím, že tu uspořádáte posezení i s občerstvením. To budete financovat z reprezentačního fondu, a jistou možností je i požádat kolegy o příspěvek, který by akci udělil větší možnosti a především komfort. Party stany 3 x 6 m mají hlavně výhodu v tom, že akce proběhne pod širým nebem, a že je tu mnoho volného prostoru k debatám anebo odreagování v podobě deskových společenských her či sportovních aktivit.

svatební oslava

Některé firmy pořádají pro své zaměstnance i sportovní utkání, například fotbal, šipky, volejbal nebo nohejbal, a některé zajišťují i pobyt v relaxačním či plaveckém bazénu. To však nebude nutné, pokud nebude váznout zábava, a budete mít o čem debatovat. Je totiž známo, že největším problémem zaměstnanců ve firmách je vzájemná neznalost a nedostatek komunikace. A tam, kde lidé spolu příliš nemluví a neznají se, nemohou také spolu dobře vycházet.

Vhodně uspořádaná firemní akce dovede lámat ledy a různé blokády, vzniklé nedorozuměním, a party stan, venkovní prostředí a vhodné občerstvení v tom mohou sehrát klíčovou roli. A nemusí vám ani vyjít počasí, protože stany mohou mít boční krytí i proti dešti a silnějšímu větru.