Pro náhlé případy

Mnohý rodič to jistě zná. Večer, když už se téměř chystáte jít spát, přijde za vámi vaše dítko a úplně v klidu prohlásí, že zítra musí odevzdat ve škole vyplněnou přihlášku, kterou si máte vytisknout z internetu. Ano, v tento moment si říkáte, kde jste udělali ve výchově chybu, nicméně je potřeba danou přihlášku rychle vytisknout a vyplnit. A co teď? Pokud se vám to už někdy stalo, tak jste si jistě doma pořídili tiskárnu, třeba tu nejobyčejnější jehličkovou tiskárnu, která vám v těchto situacích doslova zachrání krk. Pokud je to poprvé a vy tiskárnu nemáte, nezbude vám než zvonit na sousedy a hledat nějakého s funkční tiskárnou.

tiskárna

Možná ne máte problém, vytisknout si nějaký ten papír či dokument v práci, ale to velmi záleží na tom, kde jste zaměstnáni a zda máte k tiskárně přístup. Asi se shodneme na tom, že převážná část zaměstnanců si nemůže vytisknout v práci nic, a proto pokud vlastní osobní počítač nebo notebook, je velmi praktické pořídit si i vlastní tiskárnu. Věřte, že pokud se naskytne nutnost tisku nějakého dokumentu, bude to ve zcela nečekané chvíli a pokud nebudete mít k dispozici svou vlastní tiskárnu, ve které snad dle Murphyho zákonů nedojde zrovna barva, budete tzv. nahraní.

tiskárna

Mít k dispozici doma tiskárnu je jistota, pro tyto nečekané potřeby. Ale i malé děti ocení, když jim z internetu budete tisknout nejrůznější obrázky z právě oblíbených pohádek. Obrázky si pak mohou vystřihovat a všeobecně, můžete si vytisknout mnoho věcí, které vaše děti zabaví třeba během sychravých propršených dní a večerů. I mnoho deskových her se dán vytisknout přímo z internetu, kostku a figurky jistě doma najdete. Máte počítač, připojení k internetu a nemáte tiskárnu? To se dobrovolně připravujete o možnosti si vytisknout oblíbený recept, nebo třeba vstupenku, kterou si objednáte online. Tiskárna se vždy hodí.