Kvalitní betonové ploty za skvělé ceny

Přemýšlíte o tom, že si pořídíte betonový plot, nebo že váš plot je už starý a potřeboval by rekonstrukci? Betonové ploty jsou v dnešní době velkým hitem, protože se dají postavit za pár dní a vydrží roky. Asi největší výhodou betonových plotů je bezpečnost, a hlavně ochrana vašeho soukromí. Navíc betonové ploty jsou k dispozici v hodně variantách a dekorů. Betonové ploty lze kombinovat s dalšími materiály. Pokud si tedy chcete pořídit betonový plot, cenu betonového plotu Montazmpc se dozvíte na našem webu. Jak se takové betonové ploty staví? Je to vcelku jednoduché, jako taková skládačka, jako první se připraví základy a ukotví se plotové sloupky z betonu.

Betonový plot

Takový plot se staví z hotových betonových desek o různých velikostech, vylévaných do forem. Tyto desky se pak nasouvají mezi ukotvené plotové sloupky do požadované výšky. Tato firma montazmpc, však nabízí ještě extra služby, a to je spárování, výsledkem je zamezení profukování plotem. Potřebuje takový plot údržbu? Betonové ploty se obejdou bez údržby, protože vám přijde rovnou připravený k použití. Důsledkem stárnutí, se však dostaví různé změny barevnosti, hlavně díky vlivu počasí. Tomuhle se dá https://www.penize.cz/rodicovstvi/328615-tady-mas-balik-a-nezname-se-da-se-jednorazove-vyplatit-z-alimentu zamezit použitím povrchových nátěrů na beton. Jaké jsou tedy výhody betonových plotů?

Logo MPC ploty a brány

Ke stavbě není potřeba stavební povolení, bezpečnost, soukromí, betonový plot zamezí úniku a vniku zvěře, Hluková a povětrnostní bariéra, variabilita řešení, nenáročná údržba, jednoduchý servis, velký výběr dekorů a plotových výplní, oplocení malého i velkého pozemku. Jaký je tedy ceník těchto plotu? Cena za běžný metr zahrnuje montáž oplocení, to je individuální, demontáž stávajícího oplocení je od 175 Kč, tmelení spár je od 250 Kč. Co nejvíce klienti kupují? Štípaný kámen, provedení: výška od 0,5 do 3 metrů, rozměry desky jsou 200 x 50 x 4.5 centimetrů. Cena je rozdílná podle rozdělení.