Košilové šaty xxl a komu sluší

My ženy se chceme především líbit. Je to v nás už zakořeněná touha. I když v dnešní době se role mnohdy otáčejí. Ženy se snaží zastat mužskou roli v rodině a také ve vztahu. Snaží se za každou cenu být dokonalé a jedou na maximální výkon. A tím pádem ženy ohromným způsobem muže zastiňují. A ti mnohdy úplně ztrácejí svoji mužskou roli. Stává se, že muži se stávají dosti opomíjenými. A ženy mnohdy mají muže jen kvůli tomu, aby s nimi mohly založit rodinu. A muž naopak se stávají mnohem jemnějšími. A péče o jejich vzhled a oblečení se někdy stává dost podobná ženám. Ale zpátky k ženám.

košilové šaty

Naše touha po dokonalosti se někdy zdá být až poněkud obsedantní. Chceme být dokonalé ve všem. V péči o děti, o domácnost o manžela. A dost často tak zapomínáme na sebe a na svoje potřeby. A třeba taky na svoje tělo a zevnějšek vůbec. Nebo držíme přehnané diety a snažíme se vejít do šatů velikosti S. I když víme, že nosíme XXL a že jsme se tak prostě narodily. Někdy nám dá dost práce přijmout naše tělo přesně takové jaké je. A to právě mnohdy když máme tyto jaksi nadměrné velikosti. Ale kdo řekl, že jsou nadměrné? Důležité je, jak se přeci cítíte vy. Přece symbol ženství jsou pořádná ňadra a boky.

navrstvené košilové šaty

To ví přeci každý muž. A jaké šaty jsou pro nás boubelky vlastně na trhu? Určitě jsou typy a střihy šatů, které nám prostě náramně sednou. A co je super zpráva? Právě košilové šaty jsou velmi In. Tyto košilové šaty XXL se dají nosit k čemukoliv. Jsou tak super neutrální, že je můžete vzít hned na několik událostí a určitě v nich neuděláte chybu. Jsou taky maximálně pohodlné a vzdušné. Košilové šaty mohou být s límečky anebo výstřihem do V. Záleží, jaký typ sluší vaší postavě více. Šaty se dají nosit přepásané. A to jak šátkem nebo páskem. Můžete to tedy kombinovat podle toho na jakou událost budete šaty nosit. A pokud je přepásáte vaše partie se tím zvýrazní a budete celkově opticky štíhlejší. Anebo je nosit na volno s kalhotami. Anebo na košilové šaty něco vhodného navrstvit. Například váš oblíbený kardigan.