Hledáte nového člena rodiny?


Pokud hledáte nového pejska, určitě přemýšlíte nad tím kde ho sehnat. Máte na výběr v podstatě dvě možnosti – útulek a nebo chovnou stanici.

Útulek
Vzít si pejska z útulku je krásný počin, ale většinou mají jen dospělé psy, u kterých často neznáte minulost. Pokud máte malé děti je mnohem lepší si vzít štěně, které si vychováte podle sebe. Jestli nemáte malé děti a máte dostatek času i nervů, klidně psa adoptujte, můžete mu tím zachránit život.

pes akita

Chovná stanice
Chovná stanice vám zaručuje, že si kupujete psa, který je zdravý, má průkaz původu a nehrozí u něj žádné potíže. Většina takových psů má předpoklady pro to, aby byli uchovněni. V případě že byste si sami chtěli založit chovnou stanici, kupte si psa pouze od jiné stanice. Máte zaručeno, že pes je zdravý, máte v ruce kupní smlouvu a pokud by se přece jen našel nějaký problém, chovná stanice ho s vámi vyřeší.

Jakého psa pořídit?
Výběr psa není nic jednoduchého. Je potřeba zohlednit váš životní styl. Musíte mít na psa dostatek času, musíte mít možnost mu dopřávat kvalitní potravu a také pohyb. Zároveň se mu musíte věnovat. K malým dětem i starším lidem je velmi vhodná akita inu, která se vyznačuje klidnou a vyrovnanou povahou. Zároveň je ale dobrý hlídač, který se nebojí bránit svou rodinu. Jestli uvažujete o akitě, obraťte se na naši chovnou stanici. Pravidelně aktualizujeme stav našeho chovu, takže se můžete podívat, zda máme volná štěňata.

pes akita

Proč si vybrat naši stanici?
Patříme mezi nejlepší chovatelské stanice, které chovají akity. Pravidelně se účastníme výstav a soutěží. Máme mnoho certifikátů, které osvědčují kvalitu naší stanice i psů. Prohlédněte si fotografie https://zpravy.idnes.cz/tyden-obrazem-anketa-nejkrasnejsi-fotografie-roku-2017-p0t-/zahranicni.aspx%3Fc%3DA171123_122228_zahranicni_jb našeho chovu, kde uvidíte naše pejsky. Prohlédnout si můžete i fotografie z výstavy 2020, kde uvidíte naše psí šampiony, kteří pravidelně získávají vysoká ocenění.