Vytvořte si kouzelný domov


Sociální sítě jdou plné videí z moderních, čistých a uspořádaných domácností. Není divu že se nejeden člověk zastydí, pokud to u něj doma vypadá jinak. Je stále spousta lidí kteří žijí ve starších domácnostech, protože zatím neměli peníze na rekonstrukci. Ta ale nemusí být vůbec tak drahá jak si myslíte, záleží na tom jak starý je váš dům nebo byt a hlavně v jakém je stavu.

obývací pokoj

Pokud už vám vaše bydlení nevyhovuje ale nechcete se stěhovat jinam, nezbývá vám nic jiného než se do rekonstrukce pustit. Můžete si na pomoc zavolat i bytové designéry, kteří se zabývají návrhy interiérů v Praze. Díky spolupráci s nimi získáte zcela nový domov. Mnoha lidem nevyhovuje nejen technický stav jejich domácnosti, ale také design interiéru. A Designér to všechno může změnit.

Pokud budete potřebovat rekonstrukci od podlahy, počítejte s mnoha stavebními úpravami. Zmodernizovat by se měly nejen rozvody odpadů, elektřiny, plynu a vody, ale také by se měly ulkat nové omítky, a v případě změny dispozice musíte počítat s tím, že stavební zásahy budou markantní a leckdy je potřeba i stavební povolení. S tím vším vám pomůže právě odborník.

dětský pokoj

Co čekat od designéra
Většina lidí si myslí že designér je tu jen od toho aby vybral barvu tapety nebo vám nakoupil dekorace. I to samozřejmě designér dělá, ale jeho hlavní úlohou je vymyslet vám nový domov od stropů až po podlahy. Dokáže spojit funkčnost i styl a díky tomu budete mít na výběr z více návrhů. Můžete si nechat zpracovat více možností, a nakonec si vyberete tu, která vám bude nejvíc vyhovovat.

Určitě jste někdy viděli pořad kde designéři proměňovali bydlení lidí, kteří se do proměny prohlásil z důvodu nelehké životní situace nebo nedostatku financí. A přesně tak fungují designéři – vytvoří návrh, zpracují vizualizaci a seženou řemeslníky, kteří vám návrh promění v realitu.