Rozjeďte to


Každý firemní večírek by měl být naplánovaný tak, aby z něj zaměstnanci něco měli. Proto by ten, kdo jej organizuje, měl dbát nejen na příjemné prostředí, kterého lze docílit především vkusnou výzdobou, ale i na občerstvení a hlavně na zábavu. Nikdo nechce trávit hodiny na firemním večírku a zírat do sklenice piva. Proto je potřeba vyčlenit rozpočet na večírek, který vám umožní vymyslet zábavu pro všechny, protože ta je na každé události velice důležitá.

party oslava

Lidé se sice dokážou zabavit i spolu, ale daleko důležitější je to, jakou zábavu jim nabídnete vy. Můžete jim sice vyprávět historky a vtipy, ale to dlouho nikoho bavit nebude. Lepší je si buď pozvat moderátora který ví co má v jaké situaci dělat aby si udržel pozornost publika, a nebo mít sjednaná různá vystoupení na celou dobu trvání akce, případně mít jedno velké vystoupení jako zlatý hřeb večera.

  • Jak zabavit všechny

Oproti narozeninovým oslavám v rodinách, kterých se účastní nejen dospělí ale i děti, mají firemní večírky tu výhodu, že pozvaní jsou většinou jen dospělí lidé. A ty je jednodušší zabavit na delší dobu. Pokud zrovna budete mít letos výročí založení firmy a nebo chcete svým zaměstnancům zpestřit večírek před Vánoci, objednejte si kouzelnické vystoupení.

kouzelník vystoupení

  • Je to něco co neuvidíte všude

Kouzelnická vystoupení jsou stále populárnější, a může za to fakt, že je to vystoupení, se kterým se nesetkáte na každé akci. Málokoho totiž napadne pozvat si kouzelníka, který dokáže rozproudit zábavu. U mě máte jistotu, že za svoje peníze dostanete jedinečnou show zaměřenou na publikum. Ukážeme si nejen zajímavé triky, ale pobavíme se, protože působím mimo jiné i jako moderátor společenských akcí, takže se nemusíte bát – o zábavu bude rozhodně postaráno. Protože působím i na svatbách, už se pomalu plní termíny na nadcházející sezonu, proto neváhejte s rezervací termínu.