Online reklama

Vždycky si říkám, že mít opravdu skvělou reklamu se vždycky vyplatí, protože bez reklamy by to asi nebylo vůbec ono. Také si pamatuji, jak jednou moje kamarádka chtěla také podnikat. A kamarádka chtěla podnikat v tom, že by prodávala nářadí, které také prodával její přítel. Kamarádka mi řekla, že budou prodávat prý spolu. Myslím si, že je to opravdu skvělý nápad. Také to vždycky utuží vztah. Já jsem také chtěla dříve podnikat. Jenomže se mi to bohužel nepodařilo, protože jsem otěhotněla a neměla jsem potom na nic náladu. Takže jsem si řekla, že možná v budoucnu začnu podnikat.

Reklamy online jsou důležité.

A řekla jsem si, že zatím, co budu doma, tak se budu zajímat o to, abych se dozvěděla opravdu co nejvíce informací o podnikání anebo o dalších věcí, které jsou opravdu nutné pro podnikání. A to například reklama anebo internetový marketing. Řekla jsem si, že já osobně bych chtěla nejvíce podnikat hlavně online. A chtěla jsem být na homeoffice. Takže je samozřejmé, že budu muset také umět zacházet s počítačem a také s tím, kde a jak a kam dám reklamu. Všichni mi radili, ať si dám třeba reklamu na Pinterest anebo na tik tok.

Práce online mě baví.

A ze začátku jsem tomu moc nerozuměla, proto jsem se podívala na webové stránky seoconsult.cz, kde jsem se dozvěděla opravdu mnoho informací o tom, co to znamená, když si někdo dá skvělou reklamu na tik toku nebo na další inzertní servery. A co tik tok, který je také oblíbený? Jistě by PPC reklama na tik tok byla super. A kvalitní a přehledné PPC reklamy a také PPC reklama na pinterest, které vždy samozřejmě někoho velice zaujmou, protože každá reklama musí zaujmout, a proto musí být opravdu kvalitně udělaná a také musí zaujmout něčím na první pohled, musí mít velmi poutavý pohled na věc. Sama jsem si řekla, že bych nejdůležitější práce nechala na profesionálech, kteří se v tom vyznají.