Já a cigarety

Předpokládám, že v našem státě je stále hodně ještě kuřáků. A já vím, že kouření není vůbec zdravé a není vhodné pro nikoho. Jenomže jak už víme, to kuřákům prostě nejde poručit. Když někdo prostě chce kouřit cigarety, tak si prostě kouří, kdy bude chtít. Já si ještě vzpomínám sama na sebe, když jsem ještě nekouřila. To by bylo asi šestnáct let. Já vím, že úplně normální, když šestnáctileté děti nekouří, protože to oni vlastně nemůžou. Cigarety a stejně tak i alkohol se můžu až od osmnácti let. Jenom se někoho, že jo. Dneska kouří dvanáctileté nebo i třináctileté děti. Ale abych se zase vrátila ke mně.

Chcete přestat?

Moji rodiče ze začátku docela dlouho kouřili vždycky v kuchyni. Ani nevíte, jak moc mě to štvalo, protože i přes jedno patro ten nechutný kouř šel až ke mně do pokoje, kdy mi to opravdu hodně vadilo. Myslím se, že bych nebyla jediná, komu by to vadilo, takže jsem stále nadávala a říkala jsem si, že cigarety úplně nesnáším. A že já tedy kouřit opravdu nikdy nebudu. Jenomže rok se s rokem sešel. A jak jsem si našla jednu partu děti, kteří začali kouřit. A sice my jsme už nebyly děti, táhlo mám nějak na sedmnáct nebo na osmnáct let. Samozřejmě, že já jsem začala kouřit úplně klasické cigarety.

Hodně jsem kouřila.

A hodně mě to vadilo, ale chtěla jsem zapadnout do party. Později, asi po šesti letech jsem potom přišla na elektronické cigarety. Velice mě zaujaly cigarety na webové stránce e-cigo.cz. Kde byly cigarety, které jsou opravdu perfektní. Je to skvělé, protože vlastně vy nepotřebujete pravý tabák, ale právě v této elektronické cigaretě e-cigo.cz se ten tabák jenom nahřívá, což je lepší a zdravější varianta než klasické tabákové cigarety. Pokud tedy máte zájem o elektronické cigarety vapoo vinci, tak se zkuste podívat na zmíněné webové stránky, kde vás to jistě potěší. Nezapomeňte, že tabák nepřispívá zdraví!