Kam uložit peníze?

Chcete mít jistotu, že vaše peníze budou v bezpečí a inflace jim neublíží? Jediná cesta jak zajistit hodnotu svých peněz jsou investice. Nemusíte mít na kontě desítky milionů, ale stačí investovat krůček po krůčku i menší částky. Existuje celá řada investic, které vám zajistí, že hodnota vašich peněz nebude klesat tak jako v případě, že je budete mít na účtě nebo ještě hůř – u sebe doma. Jaké investice patří mezi dlouhodobě nejlepší a nejoblíbenější? Jsou to nemovitosti. Investovat do nemovitostí chce většina lidí, protože právě nemovitosti si drží cenu nejvíc.

chorvatsko dubrovnik

V České republice jsou dlouhodobě nemovitosti velmi drahé, a tak si je může dovolit jen málokdo. Pokud máte nějaké volné finance a chcete je rozumně uložit, popřemýšlejte třeba nad nemovitostí v zahraničí. Velmi oblíbené jsou přímořské byty. Jsou cenově dostupné, a dají se využít pro budování pasivního příjmu. I to je cesta, jak si vytvořit pravidelný příjem, který budete mít jednoduše dostupný. Stačí si koupit ideální nemovitost a tu pronajímat. Zatím jste žádnou v ČR nenašli? Porozhlédněte se po nabídce v zahraničí.

byty u moře

Ideální volbou je nákup a prodej domu v Chorvatsku. Velmi oblíbené jsou nově stavěné domy s apartmány. Apartmány jsou plně vybavené byty, kterým chybí jen kuchyňská linka. Bytové domy se nachází kousek od moře, a jsou vyhledávaným ubytováním turistů. Proč si jeden nekoupit a nepronajímat jej nejen v hlavní turistické sezoně? Pokud nechcete byt pronajímat ale uvažujete nad tím, že se sem přestěhujete trvale, i to je skvělá možnost jak využít potenciál tohoto druhu bydlení. Vyberte si vhodný byt z nabídky, který může být váš. Nabídka je omezená množstvím, a byty jsou zpravidla rychle pryč. Proto s výběrem bytu příliš neotálejte, a sledujte pravidelně nabídku stavebních firem. Zahraniční byty, a zvláště ty u moře, jsou nyní velmi v kurzu.