Budiž světlo

Ano, doba loučí už je za námi, i když se ještě někde objevují. Ovšem to již není z důvodů potřeby, ale převážně pro umocnění atmosféry, nebo jen tak, pro okrasu. Doma v obýváku to nelze doporučit, neb záclony jsou velmi dobrý hořlavý materiál, ale zase na druhou stranu jsou zde hasiči coby dup.Nasvícená socha
Doma můžeme zkusit používat žárovky nebo tak zvaná reflektorová světla. Rozdíl je v tom, že například obyčejná žárovka dokáže svítit více do stran, jenže reflektory se více soustředí na užší prostor. Proto mají také o hodně ostřejší světlo a také se více podobá světlu dennímu.
Pro toto svícení budeme potřebovat zdroje a tím mohou být například LED žárovky GU10 Lightpark.
Tyto není dobré kupovat kdekoli, protože nikdy nepoznáte, kdo je podvodník a zda je zboží pravé. Kupovat je nejlepší na internetu z ověřených zdrojů, nebo v kamenných obchodech. A také je dobré se podívat na patici, jaká je tam značka. Ne, to GU 10 není žádná firma, to je jen označení druhu patice. Značky pak mohou být jakékoli, ale je dobré se držet těch kvalitních a osvědčených. Ve výše zvýrazněném obchodě naleznete zástupce tří nejslovutnějších, a to jsou firmy Phillips, Pila a Megaman.Nasvícená budova
Každý tento jednotlivý výrobce vyrábí spoustu produktů, protože zaměřit se na výrobu jednoho by asi nebylo v pořádku. Proto v obchodě naleznete skutečně přepestrý výběr všech druhů žárovek LED, a ještě i mnoho dalšího. Staré a klasické žárovky stejně pomaličku končí, ať už pro svou vyšší spotřebu, nebo proto, že nejsou zrovna ekologické, na což se nyní začalo hodně pozdě dbát.
LED žárovky jsou velmi vhodnék nasvícení některých částí budov, soch, obrazů, fontán a dalších podobných věcí. Nezastupitelné jsou při sledování objektu kamerový systémem. Mají spoustu dalších a dalších výhod, ale již nezbývá místo, a tak snad v dalším článečku. My již víme, kde je nakoupit, a tak hurá do toho.