Jaký je váš intimní život?

Váš sexuální život byl donedávna v pořádku a s partnerkou jste si dopřávali sex velmi často? Sex je důležitý, protože při něm dochází k prohlubování vztahu. Kromě toho má mnoho pozitivním účinků na lidské zdraví – dokáže zvyšovat imunitu, mírnit deprese a v neposlední řadě samozřejmě zlepšuje kondici. Jenže aby k němu mohlo dojít, je potřeba aby oba partneři mli chuť a aby jejich těla fungovala jak mají. A to je často kámen úrazu. Problémy v posteli má mnoho párů, ale jen minimum z nich je schopno s tím něco dělat.

pánský rozkrok

Když není chuť
Muži si často stěžují, že jejich partnerky na sex nemají tolik chuti jako oni, ale poslední výzkumy ukazují, že to není tak úplně pravda. Část žen má stejně vysokou, a často i vyšší potřebu sexu než muži, ale nedostává se jim ho, protože muži nemají náladu. Je to zvláštní ale tento fakt uvedla celá řada žen. Existují cesty jak chuť zase najít, například různá afrodiziaka nebo kapka alkoholu.

tablety viagry

Když nefunguje tělo
Během života se často setkáváme s tím že ženy jsou nedostatečné vlhké. Tento problém bývá nejčastější po porodu nebo v období přechodu a lze ho řešit různými preparáty. U mužů dochází k problémům s erekcí. Porucha erekce paří mezi nejčastější zabijáky sexu. Když erekce nefunguje jak by měla, je problém na světě. Bez dlouhé a kvalitní erekce prostě není možné dosáhnout styku. Vliv na ni má celá řada vnějších i vnitřních faktorů. Ovlivňuje ji životospráva – nezdravé jídlo, kouření, alkohol a stres určitě erekci nezkvalitní, spíše naopak. Proto se snažte žít alespoň trochu zdravě. A pokud nepomůže ani to, můžete si vybrat z velkého množství přípravků na erekci. Existují volně prodejné doplňky stravy, které fungují podobně jako legendární viagra. Mezi ně se řadí třeba kamagra, která je k dostání bez lékařského předpisu, a která má velmi dobré výsledky.